Fifa World Cup 2018 calendar actualizat
Descărcați imaginea calendarului FIFA World Cup
Următorul meci meci nu64 Final Franţa Croaţia
Google Calendar Descărcați calendarul Cupa Mondială
iCal Calendar Descărcați calendarul Cupa Mondială
Imaginea originală de la thecoverage.my
Date despre jocuri de la github.com
Orarul FIFA 2018
Programul Cupei Mondiale
Vedeți mai jos programul de desfășurare a Cupei Mondiale de la FIFA 2018, și cu programul nostru de meci fifa 2018 calendarul, este ușor de găsit Cupa Mondială Cupa meciurilor.
În plus, descărcați programul de la FIFA 2018 Cupa Mondială cu programul nostru 2018 2018 de descărcare a Cupei Mondiale 2018.
transferați bani kiev
Câștigătorul Cupei Mondiale FIFA 2018: FRANȚA!
Găsiți toate rezultatele de la jocurile knockout, din 16 echipe, din sferturile finale, din semifinale, din play-off și finale, din toate echipele: Franța, Croația, Belgia, Anglia, Suedia, Rusia, Brazilia, Uruguay și multe alte țări de mai jos.
Programul FIFA 2018 al programului Cupa Mondială poate fi accesat în continuare, păstrează această pagină ca referință pentru a vedea programul de joc FIFA World Cup 2018 și toate rezultatele.
Cupa Mondială 2018 Wikipedia
transferați bani la Kiev
transferless borderless - transfer de bani la Kiev
Zboruri ieftine
Runda de 16
Numărul meciului 49 Uruguay 2 : 1 Portugalia
Câştigător Uruguay, Uruguay 2 : 1 Portugalia
Pe 2018-06-30, 21:00 în Fisht Olympic Stadium, Sochi Zboara catre Sochi
canale TV :
Numărul meciului 50 Franţa 4 : 3 Argentina
Câştigător Franţa, Franţa 4 : 3 Argentina Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-06-30, 17:00 în Kazan Arena, Kazan Zboara catre Kazan
canale TV :
Numărul meciului 51 Spania 1 : 1 Rusia
Câştigător Rusia, Spania 1 : 1 Rusia. Penalta lovitura Spania 3 : 4 Rusia
Pe 2018-07-01, 17:00 în Luzhniki Stadium, Moscow Zboara catre Moscow
canale TV :
Numărul meciului 52 Croaţia 1 : 1 Danemarca
Câştigător Croaţia, Croaţia 1 : 1 Danemarca. Penalta lovitura Croaţia 3 : 2 Danemarca
Pe 2018-07-01, 21:00 în Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Zboara catre Nizhny Novgorod
canale TV :
Numărul meciului 53 Brazilia 2 : 0 Mexic
Câştigător Brazilia, Brazilia 2 : 0 Mexic Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-02, 18:00 în Cosmos Arena, Samara Zboara catre Samara
canale TV :
Numărul meciului 54 Belgia 3 : 2 Japonia
Câştigător Belgia, Belgia 3 : 2 Japonia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-02, 21:00 în Rostov Arena, Rostov-on-Don Zboara catre Rostov-on-Don
canale TV :
Numărul meciului 55 Suedia 1 : 0 Elveţia
Câştigător Suedia, Suedia 1 : 0 Elveţia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-03, 17:00 în Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Zboara catre Saint Petersburg
canale TV :
Numărul meciului 56 Columbia 1 : 1 Anglia
Câştigător Anglia, Columbia 1 : 1 Anglia. Penalta lovitura Columbia 3 : 4 Anglia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-03, 21:00 în Otkrytiye Arena, Moscow Zboara catre Moscow
canale TV :
Sferturi de finala
Numărul meciului 57 Uruguay 0 : 2 Franţa
Câştigător Franţa, Uruguay 0 : 2 Franţa Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-06, 17:00 în Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Zboara catre Nizhny Novgorod
canale TV :
Numărul meciului 58 Brazilia 1 : 2 Belgia
Câştigător Belgia, Brazilia 1 : 2 Belgia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-06, 21:00 în Kazan Arena, Kazan Zboara catre Kazan
canale TV :
Numărul meciului 59 Rusia 2 : 2 Croaţia
Câştigător Croaţia, Rusia 2 : 2 Croaţia. Penalta lovitura Rusia 3 : 4 Croaţia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-07, 21:00 în Fisht Olympic Stadium, Sochi Zboara catre Sochi
canale TV :
Numărul meciului 60 Suedia 0 : 2 Anglia
Câştigător Anglia, Suedia 0 : 2 Anglia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-07, 18:00 în Cosmos Arena, Samara Zboara catre Samara
canale TV :
Semifinale
Numărul meciului 61 Franţa 1 : 0 Belgia
Câştigător Franţa, Franţa 1 : 0 Belgia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-10, 21:00 în Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Zboara catre Saint Petersburg
canale TV :
Numărul meciului 62 Croaţia 2 : 1 Anglia
Câştigător Croaţia, Croaţia 2 : 1 Anglia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-11, 21:00 în Luzhniki Stadium, Moscow Zboara catre Moscow
canale TV :
Locul 3 în play-off
Numărul meciului 63 Belgia 2 : 0 Anglia
Câştigător Belgia, Belgia 2 : 0 Anglia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-14, 17:00 în Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Zboara catre Saint Petersburg
canale TV :
Final
Numărul meciului 64 Franţa 4 : 2 Croaţia
Câştigător Franţa, Franţa 4 : 2 Croaţia Adăugați eveniment în calendar
Pe 2018-07-15, 18:00 în Luzhniki Stadium, Moscow Zboara catre Moscow
canale TV :
Grupuri
Group A
Numărul meciului 1 Rusia 5 - 0 Arabia Saudită
Pe 2018-06-14, 18:00 în Luzhniki Stadium, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 2 Egipt 0 - 1 Uruguay
Pe 2018-06-15, 17:00 în Central Stadium, Yekaterinburg Zboara catre Yekaterinburg - canale TV :
Numărul meciului 17 Rusia 3 - 1 Egipt
Pe 2018-06-19, 21:00 în Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Zboara catre Saint Petersburg - canale TV :
Numărul meciului 18 Uruguay 1 - 0 Arabia Saudită
Pe 2018-06-20, 18:00 în Rostov Arena, Rostov-on-Don Zboara catre Rostov-on-Don - canale TV :
Numărul meciului 33 Uruguay 3 - 0 Rusia
Pe 2018-06-25, 18:00 în Cosmos Arena, Samara Zboara catre Samara - canale TV :
Numărul meciului 34 Arabia Saudită 2 - 1 Egipt
Pe 2018-06-25, 17:00 în Volgograd Arena, Volgograd Zboara catre Volgograd - canale TV :
Group B
Numărul meciului 3 Portugalia 3 - 3 Spania
Pe 2018-06-15, 21:00 în Fisht Olympic Stadium, Sochi Zboara catre Sochi - canale TV :
Numărul meciului 4 Maroc 0 - 1 Iran
Pe 2018-06-15, 18:00 în Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Zboara catre Saint Petersburg - canale TV :
Numărul meciului 19 Portugalia 1 - 0 Maroc
Pe 2018-06-20, 15:00 în Luzhniki Stadium, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 20 Iran 0 - 1 Spania
Pe 2018-06-20, 21:00 în Kazan Arena, Kazan Zboara catre Kazan - canale TV :
Numărul meciului 35 Iran 1 - 1 Portugalia
Pe 2018-06-25, 21:00 în Mordovia Arena, Saransk Zboara catre Saransk - canale TV :
Numărul meciului 36 Spania 2 - 2 Maroc
Pe 2018-06-25, 20:00 în Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Zboara catre Kaliningrad - canale TV :
Group C
Numărul meciului 5 Franţa 2 - 1 Australia
Pe 2018-06-16, 13:00 în Kazan Arena, Kazan Zboara catre Kazan - canale TV :
Numărul meciului 6 Peru 0 - 1 Danemarca
Pe 2018-06-16, 19:00 în Mordovia Arena, Saransk Zboara catre Saransk - canale TV :
Numărul meciului 21 Franţa 1 - 0 Peru
Pe 2018-06-21, 20:00 în Central Stadium, Yekaterinburg Zboara catre Yekaterinburg - canale TV :
Numărul meciului 22 Danemarca 1 - 1 Australia
Pe 2018-06-21, 16:00 în Cosmos Arena, Samara Zboara catre Samara - canale TV :
Numărul meciului 37 Danemarca 0 - 0 Franţa
Pe 2018-06-26, 17:00 în Luzhniki Stadium, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 38 Australia 0 - 2 Peru
Pe 2018-06-26, 17:00 în Fisht Olympic Stadium, Sochi Zboara catre Sochi - canale TV :
Group D
Numărul meciului 7 Argentina 1 - 1 Islanda
Pe 2018-06-16, 16:00 în Otkrytiye Arena, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 8 Croaţia 2 - 0 Nigeria
Pe 2018-06-16, 21:00 în Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Zboara catre Kaliningrad - canale TV :
Numărul meciului 23 Argentina 0 - 3 Croaţia
Pe 2018-06-21, 21:00 în Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Zboara catre Nizhny Novgorod - canale TV :
Numărul meciului 24 Nigeria 2 - 0 Islanda
Pe 2018-06-22, 18:00 în Volgograd Arena, Volgograd Zboara catre Volgograd - canale TV :
Numărul meciului 39 Nigeria 1 - 2 Argentina
Pe 2018-06-26, 21:00 în Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Zboara catre Saint Petersburg - canale TV :
Numărul meciului 40 Islanda 1 - 2 Croaţia
Pe 2018-06-26, 21:00 în Rostov Arena, Rostov-on-Don Zboara catre Rostov-on-Don - canale TV :
Group E
Numărul meciului 9 Brazilia 1 - 1 Elveţia
Pe 2018-06-17, 21:00 în Rostov Arena, Rostov-on-Don Zboara catre Rostov-on-Don - canale TV :
Numărul meciului 10 Costa Rica 0 - 1 Serbia
Pe 2018-06-17, 16:00 în Cosmos Arena, Samara Zboara catre Samara - canale TV :
Numărul meciului 25 Brazilia 2 - 0 Costa Rica
Pe 2018-06-22, 15:00 în Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Zboara catre Saint Petersburg - canale TV :
Numărul meciului 26 Serbia 1 - 2 Elveţia
Pe 2018-06-22, 20:00 în Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Zboara catre Kaliningrad - canale TV :
Numărul meciului 41 Serbia 0 - 2 Brazilia
Pe 2018-06-27, 21:00 în Otkrytiye Arena, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 42 Elveţia 2 - 2 Costa Rica
Pe 2018-06-27, 21:00 în Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Zboara catre Nizhny Novgorod - canale TV :
Group F
Numărul meciului 11 Germania 0 - 1 Mexic
Pe 2018-06-17, 18:00 în Luzhniki Stadium, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 12 Suedia 1 - 0 Coreea de Sud
Pe 2018-06-18, 15:00 în Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Zboara catre Nizhny Novgorod - canale TV :
Numărul meciului 27 Germania 2 - 1 Suedia
Pe 2018-06-23, 21:00 în Fisht Olympic Stadium, Sochi Zboara catre Sochi - canale TV :
Numărul meciului 28 Coreea de Sud 1 - 2 Mexic
Pe 2018-06-23, 18:00 în Rostov Arena, Rostov-on-Don Zboara catre Rostov-on-Don - canale TV :
Numărul meciului 43 Coreea de Sud 2 - 0 Germania
Pe 2018-06-27, 17:00 în Kazan Arena, Kazan Zboara catre Kazan - canale TV :
Numărul meciului 44 Mexic 0 - 3 Suedia
Pe 2018-06-27, 19:00 în Central Stadium, Yekaterinburg Zboara catre Yekaterinburg - canale TV :
Group G
Numărul meciului 13 Belgia 3 - 0 Panama
Pe 2018-06-18, 18:00 în Fisht Olympic Stadium, Sochi Zboara catre Sochi - canale TV :
Numărul meciului 14 Tunisia 1 - 2 Anglia
Pe 2018-06-18, 21:00 în Volgograd Arena, Volgograd Zboara catre Volgograd - canale TV :
Numărul meciului 29 Belgia 5 - 2 Tunisia
Pe 2018-06-23, 15:00 în Otkrytiye Arena, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 30 Anglia 6 - 1 Panama
Pe 2018-06-24, 15:00 în Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Zboara catre Nizhny Novgorod - canale TV :
Numărul meciului 45 Anglia 0 - 1 Belgia
Pe 2018-06-28, 20:00 în Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Zboara catre Kaliningrad - canale TV :
Numărul meciului 46 Panama 1 - 2 Tunisia
Pe 2018-06-28, 21:00 în Mordovia Arena, Saransk Zboara catre Saransk - canale TV :
Group H
Numărul meciului 15 Polonia 1 - 2 Senegal
Pe 2018-06-19, 18:00 în Otkrytiye Arena, Moscow Zboara catre Moscow - canale TV :
Numărul meciului 16 Columbia 1 - 2 Japonia
Pe 2018-06-19, 15:00 în Mordovia Arena, Saransk Zboara catre Saransk - canale TV :
Numărul meciului 31 Polonia 0 - 3 Columbia
Pe 2018-06-24, 20:00 în Kazan Arena, Kazan Zboara catre Kazan - canale TV :
Numărul meciului 32 Japonia 2 - 2 Senegal
Pe 2018-06-24, 18:00 în Central Stadium, Yekaterinburg Zboara catre Yekaterinburg - canale TV :
Numărul meciului 47 Japonia 0 - 1 Polonia
Pe 2018-06-28, 17:00 în Volgograd Arena, Volgograd Zboara catre Volgograd - canale TV :
Numărul meciului 48 Senegal 0 - 1 Columbia
Pe 2018-06-28, 18:00 în Cosmos Arena, Samara Zboara catre Samara - canale TV :